Vastuvõtt Nõmme Muusikakooli

Videokutses esineb Nõmme Muusikakooli sümfooniaorkester, dirigent Riivo Jõgi

VASTUVÕTUKATSED Nõmme Muusikakooli toimuvad
11., 12. ja 13. juunil ja 22. ja 23. augustil 2024. a

SOOVITUSLIKUD KONSULTATSIOONID sisseastujatele toimuvad 4. ja 5. juunil kell 17.00 – 19.00 kahes klassis samaaegselt. SOOVITAV ON OSA VÕTTA ÜHEST KONSULTATSIOONIST. KONSULTATSIOONIKS EI OLE VAJA REGISTREERUDA. Konsultatsiooniks palume ette valmistada üks lihtne lastelaul.

Võtame vastu uusi õpilasi järgmistele erialadele:

KLAVER (alates 7. eluaastast)
KEELPILLID (viiul, vioola, tšello, klassikaline kitarr – alates 7. eluaastast)
(kontrabass, harf alates 8. eluaastast)
PUHKPILLID (flööt, oboe, klarnet, saksofon, trompet, tromboon – alates 7. eluaastast)
(fagott, metsasarv, bariton, tuuba – alates 8. eluaastast)
LÖÖKPILLID (alates 8. eluaastast)
AKORDION (alates 7. eluaastast)

Vastuvõtukatsed/musikaalsuskatsed koosnevad alljärgnevatest ülesannetest:

• Vabalt valitud / eelnevalt ettevalmistatud saateta laul
  • Rütmi järeleplaksutamine / järelekoputamine
  • Üksikute helide järelelaulmine
  • Muusikaline mälu / väikeste meloodiate järele laulmine
  • Harmooniline kuulmine / kahe ja kolme koos mängitud heli järjestikune järelelaulmine

Vastuvõtukatsetele/musikaalsuskatsetele saab registreerida elektrooniliselt kuni 21. augustini 2024.

Palume registreerumisel tähele panna, et vastuvõtukatsete päevad ja ajad on jaotatud vastavalt õpilaste poolt valitud erialadele/pillidele.

Vastuvõtt ületuleku korras teistest muusikakoolidest tulijatele toimub samuti läbi konsultatsiooni ja sisseastumiskatsete. Vajalik on mängida kaks pala õpitud erialal.

NELJAPÄEVAL, 23.MAIL KELL 18.00 TOIMUB PILLIDE TUTVUSTAMISE KONTSERT KOOLI SAALIS. PÄRAST KONTSERTI ON ÕPILASTEL VÕIMALIK LÄHEMALT TUTVUDA, JA KA KATSETADA ERINEVAID INSTRUMENTE.

ÕPPEAEG KOOLIS ON 7 AASTAT + võimalus õppida lisa-aastatel kuni gümnaasiumiastme lõpuni.
Õppetasu põhiõppes alates 01.09.23 on 85.00 eurot kuus.
Pillirent on 5.00 eurot kuus

Toimub ka vastuvõtt RÜTMIMUUSIKA OSAKONDA

Sooviavaldus palume esitada meilile
Vajalik on eelnev pillimängu kogemus.

Kooli ETTEVALMISTUSKLASSI võetakse vastu lapsi alates 6. eluaastast samuti sisseastumiskatsete alusel.

Ettevalmistusklassi rühmatunnid toimuvad kaks korda nädalas, lisaks soovijatele üks pillitund nädalas.
Õppetasu ettevalmistusklassis rühmaõppes on 40.00 eurot kuus.
Õppetasu ettevalmistusklassis pilliõppes/ individuaalõppes on 80.00 eurot kuus.

KÜSIMUSTE ja probleemide puhul palume helistada telefonil 6770844, 56677369
või saata e-kiri või