Sigismund Toduță Muusikakolledži sümfooniaorkester on üks eredamaid Rumeenia noorteorkestrite seas. 65-liikmelisel orkestril on lai repertuaar, millega esinetakse avalikel kontsertidel ja erinevatel üritustel, kaasa arvatud heategevusüritused. Orkestri repertuaari kuuluvad nii kammermuusika, sümfooniline muusika, vokaal-sümfoonilised teosed kui ka erinevate solistide saatmine. Orkester on osalenud mitmetes rahvusvahelistes projektides, festivalidel ja konkurssidel Saksamaal, Šveitsis, Prantsusmaal ja Hispaanias. Orkestrandid teevad solistidena sageli koostööd Transilvaania Riikliku Filharmoonia orkestriga.
25 parimat orkestranti on valitud osalema koos Nõmme Muusikakooli sümfooniaorkestriga rahvusvahelises projektis, mille eesmärk on kasvatada ja arendada noori instrumentaliste ja nende oskusi saamaks tulevikus professionaalseteks orkestrantideks.

MIHAELA CESA-GOJE lõpetas 2005. a Rumeenia Muusikaakadeemia kooridirigeerimise ja kirikumuusika erialal Patrick Russili klassis, lõpetamisel omistati talle Irene Burcheri auhind.
Samuti on ta lõpetanud dirigeerimise eriala Gheorghe Dima Muusikaakadeemia (Cluj-Napoca) Florentin Mihaescu klassis.
Rumeenias on ta põhiliselt juhatanud külalisdirigendina Filharmoonia orkestreid. Käesoleval ajal töötab ta Cluj-Napocas Gheorghe Dima Musikaakadeemias professori assistendina.

2003. a omistas Rumeenia Mozarti Ühing Mihaelale Sandor Vegh’i nim preemia väljapaistva dirigenditöö eest Mozarti ooperi „Teatridirektor” ettekandel Cluji Rahvusooperis. 2009. a oli ta valitud üheks kolme noore Rumeenia dirigendi seas, kes debüteerisid Rumeenia kõige tähtsamas kontserdisaalis, Rumeenia Antheneumis Bukarestis.
2009 sai Mihaela Cesa-Goje naisdirigentidele mõeldud Marin Alsopi asutatud Taki Concordia dirigendistipendiumi, tänu millele debüteeris ta Baltimore’i, Florida, Colorado ja Hartfordi Sümfooniaorkestrite juures ning 2010. a omistati talle Ameerika Orkestrite Liiga Naisdirigendi stipendium.
Mihaela on saanud laialdast tähelepanu alates aastast 2011, kui ta võitis Los Angelese Filharmoonia Dudameli stipendiumi. Samal aastal, 2011 valiti Mihaela välja 160 kandidaadi seast Bernard Haitinki meistriklassi Lucerne’i Festivali Orkestriga (Šveits).

2016. a detsembris debüteeris ta Dallase Ooperi orkestri juures, olles välja valitud 156 Naisdirigentide Instituudi kandidaadi seast. Aprillis 2017 töötas ta Adler Fellow stipendiumiga San Francisco Ooperiteatris (Adler Fellowship on programm, toetamaks noori muusikuid, seda haldab San Francisco Opera, nime on see saanud Kurt Herbert Adleri järgi, kes juhatas seal ooperit 1953-1981).

Mihaela Cesa-Goje on 2006. a loodud Jubilate Koori asutaja ja kunstiline juht. Selle kooriga on ta salvestanud mitmeid plaate erinevate kavadega (a cappella, oreli ja orkestri saatega teosed), neid on kutsutud esinema mitmetele olulistele Rumeenia festivalidele.
Juunis 2018. a organiseeris ta Gheorghe Dima Muusikaakadeemias rahvusvahelise dirigentide konkursi, kus osales 32 kooridirigenti 24-lt erinevalt maalt.