Kõiki vastuvõtukatsetel osalenud õpilasi on tulemustest teavitatud e-maili teel

Kooli vastu võetud õpilastele on vajalik sõlmida ÕPILASKOHA KASUTAMISE LEPING. Lepingut saab sõlmida kooli kantseleis 18.-19. juunil kell 12.00-18.00  ja 25-31. augustil kell 10.00-18.00  kooli  kantseleis. Vajalik on lepingut sõlmides teada õppemaksu tasuma hakkava lapsevanema (lähisugulase) isikukoodi, mailiaadressi, elukoha aadressi ja telefoni numbrit.
Võimalik on saata leping digitaalselt allkirjastatuna mailile: sekretar@nmkool.ee.Lepingu vorm on kooli kodulehel lingil DOKUMENDID
Vajalik on ka tuua kooli kantseleisse või saata mailile lapse sünnitunnistuse või ID-kaardi koopia.

• Koosolek ETTEVALMISTUSKLASSI vastu võetud õpilaste lastevanematele toimub esmaspäeval, 07. septembril kell 18.00 kooli saalis.
    Õppetöö ettevalmistusklassis algab 16. septembrist.
    Vajalik on sõlmida ÕPILASKOHA KASUTAMISE LEPING. Lepingut saab sõlmida kooli kantseleis 08.-14. septembril kella 10.00-17.00
    Lepingu vorm on kooli kodulehel lingil DOKUMENDID