uudis

Õnnitleme 29.02.2020 Riias toimunud rahvusvahelisel konkurss-festivalil “Tõusvad tähed” väga hästi esinenud Nõmme Muusikakooli õpilasi

ANNA ARSENJEVA /klaver/   – I koht õp. Vladimira Ljutova
MARIA KRASNOVA / HARF/   –  II koht  õp. Elvira Egorova

Kultuurkapitali pedagoogi tunnustuspreemia AIGAR KOSTABILE

Eesti Muusikakoolide Liit ja Eesti Kultuurkapitali helikunsti sihtkapital andsid pühapäeval, 27. septembril Rahvusooper Estonia Talveaias üle tänavused tunnustuspreemiad Eesti parimatele muusikaõpetajatele.
Helikunsti sihtkapitali pedagoogi tunnustuspreemia laureaadi nimetuse pälvis Nõmme Muusikakooli puhkpilliõpetaja AIGAR KOSTABI

ÕNNITLEME! PUHKPILLIORKESTRITE TURNIIR 2020

A-grupp – III koht Nõmme muusikakooli noorteorkestrile
dirigendid Aigar Kostabi ja Toomas Paiste
B-grupp – I koht Nõmme muusikakooli Brassile “Tärkamine”
dirigent Aigar Kostabi
C-grupp – III koht Nõmme muusikakooli Puhkpilliorkestrile
dirigent Mart Kivi


Soovime õnne!

Õnnitleme õpetaja AIRI ŠLEIFERIT, kelle õpilased esinesid edukalt 06.detsembril Nõmme Muusikakoolis toimunud Tallinna linna keelpilliõpilaste konkursil: SANDRA-ELIS PÄRN – III koht; JOHANNA ELISE REINARU – III koht (I vanuserühm) ; REBEKKA KOLLOM – DIPLOM (II vanuserühm); KARIN MARII MISSIK – DIPLOM (III vanuserühm)

ÕNNITLEME!

26.– 29.11.2020 vabariiklikul noorte pianistide konkursil “Eesti kõla IX” väga hästi esinenud Nõmme Muusikakooli õpilasi:
HUGO RAIDEN KOPPEL – II koht (II B vanuserühm) õp. EVE PUNG
AGATA KELFMANN – DIPLOM (II B vanuserühm) õp. NAILY SARIPOVA
SANDER TILK – II koht (IV B vanuserühm) õp. EVE PUNG
SOFIA GRITSENKO – II koht JA ERIPREEMIA Eesti helilooja teose esituse eest (IV B vanuserühm) õp. NAILY SARIPOVA
MIIA MARGARET UNTERA – III koht (V B vanuserühm) õp. HELVE KUUSKMANN

SOOVIME ÕNNE NÕMME MUUSIKAKOOLI DIREKTORILE!

Vabariigi President andis Valgetähe IV klassi teenetemärgi Nõmme Muusikakooli direktorile Indrek Vijardile, kes on koorijuht, Eesti Meestelaulu Seltsi juhatuse esimees ja muusikahariduse edendaja ja on juhatanud poistekoore kõigil laulupidudel alates 1997. aastast.

Palju õnne “Parim noor instrumentalist 2021” Tallinna piirkondlikul konkursil väga hästi esinenud trompetimängijatele ja madalate vaskpillide mängijatele!

TROMPET I VANUSERÜHM
SAMUEL PEÄSKE – I koht õpetaja Aigar Kostabi, km Yvetta Uustalu
KIRKE-TRIIN PÄRN – II koht õpetaja Aigar Kostabi, km Terje Palli
EMMA PAULA KREKKER – II koht õpetaja Mart Kivi, km Yvetta Uustalu
TRISTAN FABIEN MÄEVÄLI – III koht õpetaja Aigar Kostabi, km Terje Palli
EKKE KAUR AAVIK – III koht õpetaja Ivar Tillemann, km Airi Uukado
TREVOR RUUT – III koht õpetaja Aigar Kostabi, km Terje Palli
ROBERT KORTS – III koht õpetaja Mart Kivi, km Terje Palli
VILLIAM MÜRK – DIPLOM õpetaja Ivar Tillemann, km Airi Uukado
TROMPET III VANUSERÜHM
TRISTAN RUUT – II koht õpetaja Aigar Kostabi, km Terje Palli
TIMO TINGAS – II koht õpetaja Aigar Kostabi, km Yvetta Uustalu
MARGARET PÄRLI – II koht õpetaja Aigar Kostabi, km Terje Palli
SIIM KAASIK – III koht õpetaja Aigar Kostabi, km Terje Palli
ALEKSANDR MARKIN – III koht õpetaja Mart Kivi, km Yvetta Uustalu
TROMPET IV VANUSERÜHM
MARTIN LUISK – III koht õpetaja Aigar Kostabi, km Terje Palli
ALTSARV I VANUSERÜHM
RAGNAR AASA – I koht õpetaja Aigar Kostabi, km Terje Palli
TROMBOON III VANUSERÜHM
MARKUS ANTSON – II koht õpetajaToomas Paiste, km Arvo Ülenõmm
EUFOONIUM I VANUSERÜHM
RONALD OLIVER MÄEVÄLI – I koht õp.Toomas Paiste, km Arvo Ülenõmm
EUFOONIUM II VANUSERÜHM
LIISBET KASE – I koht õpetaja Aigar Kostabi, km Terje Palli
KAAREL KAUKVER – II koht õpetajaToomas Paiste, km Arvo Ülenõmm
MIHKEL KAUKVER – II koht õpetajaToomas Paiste, km Arvo Ülenõmm
EUFOONIUM III VANUSERÜHM
TIMOFEI MARKIN – II koht õpetajaToomas Paiste, km Arvo Ülenõmm
SÄDE-HELIS PÄRN – II koht õpetaja Aigar Kostabi, km Yvetta Uustalu
TUUBA III VANUSERÜHM
RASMUS NURME – III koht õpetaja Aigar Kostabi, km Terje Palli