uudis

Õnnitleme konkursil ” Parim noor instrumentalist 2017″ vabariiklikus lõppvoorus oboe- ja fagotimängijatele edukalt esinenud õpilasi!

ANDRES GUSTAVSON – I koht ja Grand Prix  õp. Tulike Loorits, km Ülle Ritsbek
KIRKE PERTEL  –  I koht   õp. Tulike Loorits, km Ülle Ritsbek
ARON ROBERT LAPP  –  II koht  õp. Tulike Loorits, km Ülle Ritsbek
LOTTE SAAR  –  III koht õp. Tulike Loorits, km Ülle Ritsbek
PATRICK MAUER / fagott  –  I koht õp. Tarmo Velmet  km Airi Uukado

 

Õnnitleme konkursil ” Parim noor instrumentalist 2017″ vabariiklikus lõppvoorus vaskpuhkpillimängijatele edukalt esinenud õpilasi!

KARL ABRO /eufoonium  – I koht  õp. Aigar Kostabi , km Yvetta Uustalu
STEN MARCUS NELSON / tromboon  –  II koht    õp. Toomas Paiste, km Arvo Ülenõmm
RASMUS NURME / tuuba  –  II koht   õp. Aigar Kostabi , km Yvetta Uustalu
TOOMAS OSKAR KAHUR/ tuuba   – II koht  õp. Aigar Kostabi , km  Terje Palli 
SÄDE HELIS PÄRN / alt  – II koht   õp. Aigar Kostabi , km Yvetta Uustalu
KRISTJAN ERIK KALLING / trompet  – II koht  õp. Aigar Kostabi , km  Terje Palli 
TRISTAN RUUT / trompet  – II koht   õp. Aigar Kostabi , km  Terje Palli 
MARTIN LUISK/ trompet  – II koht  õp. Aigar Kostabi , km  Terje Palli 
PRIITEN LEEMET / trompet  – II koht  õp. Aigar Kostabi , km  Terje Palli 
MARKUS ANTSON /  tromboon –  III  koht  õp. Toomas Paiste, km Arvo Ülenõmm
TIMOFEI MARKIN/ eufoonium    – III  koht    õp. Toomas Paiste, km Arvo Ülenõmm
MARTIN BANATOVSKI / eufoonium   -III  koht  õp. Mart Kivi, km Arvo Ülenõmm
ELISABETH LUISK/ alt – III  koht  õp. Aigar Kostabi , km Yvetta Uustalu
TIMO TINGAS / trompet – III  koht õp. Aigar Kostabi , km  Terje Palli 
SASS-KRISTOFER KASE / trompet  – III  koht  õp. Aigar Kostabi , km  Terje Palli 
JAN-ERIK PRITS/ trompet – Diplom  õp. Aigar Kostabi , km  Terje Palli 
LIISBET KASE/ alt – Diplom   õp. Aigar Kostabi , km  Terje Palli 

“LUSTLIK KLAVER 2017” Soovime õnne!

18.novenbril toimus Lasnamäe Muusikakoolis RAHVUSVAHELINE NOORTE HELILOOJATE JA KLAVERIÕPILASTE KONKURSS “LUSTLIK KLAVER 2017”
Nõmme Muusikakoolist saavutasid kuni 8-aastaste vanuserühmas
 II koha ART RUBEN KALJUND ( õp. Anneli Tohver)  ja 
 III koha AGATA KELFMANN ( õp. Naily Saripova)

 

 

Õnnitleme EML konkursi ” Parim noor instrumentalist 2018″ Tallinna eelvoorus väga hästi esinenud Nõmme Muusikakooli õpilasi!

KITARR
I  vanuserüm
Edvard Villems    –   I koht ( õp. Ranno Nurmsaar)
Linda Helin Talvik    –   IIIkoht ( õp. Ranno Nurmsaar)
Erik Kala     –  Diplom artistliku esinemise eest ( õp. Matteo Laurenzi)

LÖÖKPILLID
I  vanuserüm
Kaspar Tiinas    –   II koht  ( õp. Aleksandra Kremenetski; km. Arvo Ülenõmm)
Aaron Sepp   –   II koht  ( õp. Aleksandra Kremenetski; km. Arvo Ülenõmm)
Katriin Meribel Kungla   –   III koht  ( õp. Aleksandra Kremenetski; km. Arvo Ülenõmm)
Johannes Hirvoja    –   Diplom  ( õp. Csaba Zoltan Marjan; km. Arvo Ülenõmm)
Kaarel Ruus    –  Diplom ( õp. Aleksandra Kremenetski; km. Arvo Ülenõmm)
II  vanuserüm
Marvin Inno    –  II koht  ( õp. Karl-Johan Kullerkupp; km. Arvo Ülenõmm)
Matilda Touart    –  III koht ( õp. Aleksandra Kremenetski; km. Arvo Ülenõmm)

AKORDION

 0 vanuserüm
Ilja Bogdanov    –  
 I koht ( õp. Alla Sviridova)
III  vanuserüm
Carlotta Škerin    –      I koht ( õp. Olivia Kalluste)
IV  vanuserüm
Taavi Kass   –    I koht ( õp. Olivia Kalluste)

TŠELLO
III A vanuserühm
Paula-Riin Selis    –    väga hea esinemine ( õp. Ruslan Petrov; km. Kai Tomingas)
IV B vanuserühm
Kadri Müürsepp    –    III koht  ( õp. Kaia Tambi; km Thea Nestor)

VIIUL
I B vanuserüm
Robert Puhtla    –    I koht ( õp. Leila Eespere; km. Riina Joller)
Liisi Šleifer        –     Diplom ( õp. Villem Peäske, km. Maarja Peäske)
I A vanuserüm
Linda Liis Kannukene    –   väga hea esinemine ( õp. Leena Laas; km. Thea Nestor)
II B vanuserüm
Jakob Kivil    –     I koht ( õp. Villem Peäske, km. Maarja Peäske)
Eva -Maria Tammik    –    Diplom (õp.Airi Šleifer; km. Thea Nestor)
III B vanuserüm
Emma Johanna Kopli    –     väga hea esinemine (õp.Airi Šleifer; km. Thea Nestor)
IV B vanuserüm
Meeri Krass    –     koht I ko( õp. Villem Peäske, km. Maarja Peäske)
Claudia Maria Ruhno    –    II koht  (õp.Airi Šleifer; km. Thea Nestor)
Rebeka Viivi Marie Remmel    –     Diplom ( õp. Leila Eespere; km. Riina Joller)

VIOOLA
IV B vanuserüm
Lidianna Gerassimova    –     hea esinemine ( õp.Juhan Palm-Peipman; km. Thea Nestor)