Võtame vastu uusi õpilasi 2017/2018 õppeaastaks järgmistele erialadele:

KLAVER ( alates 7.eluaastast)
KEELPILLID  ( viiul, vioola, tšello, klassikaline kitarr – alates 7.eluaastast)
                   ( kontrabass alates 8. eluaastast)
PUHKPILLID ( flööt, oboe, klarnet, saksofon, trompet, tromboon – alates 7. eluaastast)
                    (fagott, metsasarv, bariton, tuuba – alates 8. eluaastast)
LÖÖKPILLID( alates 8.eluaastast)
AKORDION ( alates 7. eluaastast)
ÕPPEAEG KOOLIS ON 7 AASTAT+võimalus õppida lisa- aastatel
KONSULTATSIOONID sisseastujatele toimuvad 22, 23, 24, ja 25 mail kella 17.00-19.00
( kolmes klassis samaaegselt. Vajalik on osa võtta ühest konsultatsioonist. Valida tuleb üks Teile sobiv kuupäev ja kellaaeg. Eelregistreerimist ei toimu)
Palume lapsel konsultatsiooniks valida ja ette valmistada üks lihtne ja ilma saateta lastelaul.
Sisseastumiskatsete avaldust on võimalik täita ja välja printida kodulehelt lingilt ” Dokumendid” või täita kohapeal konsultatsioonile tulles.
Avaldusele oleks soovitav kirjutada lisaks Teie poolt valitud instrumendisoovile ka “teine valik” juhuks, kui Teie poolt valitud pillile ei ole kohti.
Täiendavat infot on võimalik lugeda lingilt ” Koolist” ja sealt “Sisseastumistingimused”
VASTUVÕTUKATSED TOIMUVAD 01, 05 ja 06  JUUNIL NEILE, KES SAAVAD KONSULTATSIOONIS SOOVITUSE.
Vastuvõtukatsete nimekirjad  pannakse kooli kodulehele 26.mai õhtul kell 19.00

Kooli ETTEVALMISTUSKLASSI  võetakse vastu lapsi alates 6.eluaastast. Katsed ettevalmistusklassi toimuvad samuti  01, 05 ja 06  JUUNIL.  Ettevalmistusklassi rühmatunnid toimuvad kaks korda nädalas, lisaks soovijatele üks pillitund nädalas.