VATUVÕTUKATSETE AJAKAVA 09., 11. JA 12. JUUNIL 2018.a.

VASTUVÕTUKATSETE TULEMUSED PANNAKSE VÄLJA KOOLI KODULEHELE 19.JUUNIL

Koosolek põhikooli ja Eelkool II vastu võetud õpilaste vanematele toimub ESMASPÄEVAL, 27.augustilkell 18.00 kooli saalis.
Vajalik on sõlmida ÕPILASKOHA KASUTAMISE LEPING. Lepingut saab sõlmida kooli kantseleis 20. -21 .juunil kell 12.00 – 17.00 ja 27 -30. augustil kell 10.00 – 17.00 kooli kantseleis. Vajalik on lepingut sõlmides teada õppemaksu tasuma hakkava lapsevanema ( lähisugulase) isikukoodi, meiliaadressi, elukoha aadressi ja telefoni numbrit.
Võimalik on saata leping digitaalselt allkirjastatuna meilile:
Lepingu vorm on kooli kodulehel lingil „DOKUMENDID“
Vajalik on ka tuua kooli kantseleisse või saata meilile lapse sünnitunnistuse – või ID kaardi koopia.

VASTUVÕTUKATSETE AJAKAVA 09,11,12, juuni 2018.a
Vastuvõtukatsed toimuvad klassis nr. 6 II korrus

LAUPÄEV, 09.JUUNI
Kell 10.00
1. Edward Ollin –kitarr
2. Magdalena Merikann – klaver
3. Artur Allsaar – kitarr
4. Alex Mölderkivi – akordion

Kell 10.30
1. Matilda Mavrodieva – viiul
2. Triine Lilleorg – viiul
3. Erich Simonov – klaver
4. Alisa Orehhova – flööt

 KLAVER
Kell 11.00
1. Kirke Robin Siivelt
2. Isabell Sophie Haritonov
3. Julius Anton

Kell 11.30
1. Tuuli Lagle Riistop
2. Karola Kalmus
3. Emil Kaliniak

Kell 12.00
1. Elsa Victoria Randväli
2. Martaliisa Meindorf
3. Marianna Villemson

Kell 12.30
1. Marelle Mats
2. Iiris Kivi
3. Aleksander Beditski
4. Carmen Kaasik

Kell 13.00
1. Ruslan Pulotov
2. Alice Liiver
3. Tuuleke Kalev

Kell 13.30
1. Elizaveta-Marta Nikolajeva
2. Joanna Luik
3. Isabell Gnezdovski
4. Simon Danielson

Kell 14.30
1. Nele Pirso
2. Susann Peterson
3. Inge Liise Alender

Kell 15.00
1. Samuil Hrapko
2. Joonas Tüür
3. Maarja Hannah Heeney
4. Hugo Raiden Koppel

Kell 15.30
1. Melissa Must
2. Sofia Šarimova

Kell 16.00
1. Martina Giovanna Bozzoli
2. Eliis Tafenau
3. Irmeli Uljas
4. Alice Sepp

Kell 16.30
1. Karl Peeter Peri
2. Robert Poll
3. Loore Laurimäe

Kell 17.00
1. Anna Liina Lõhmus
2. Sigrit Saula
3. Mia Teichmann

Kell 17.30
1.Elli-Lisandra Nõgols
2. Nora Marie Vahter
3. Lota Leemets

Kell 18.00
1. Yasmin Malbe
2. Helin Kask
3. Georg Pugri

ESMASPÄEV, 11.JUUNI

KITARR
Kell 10.00
1. Alo Lensen
2. Kaarel Velgre
3. Daria Palamartchuk

Kell 10.30
1. Joosep Gurnik
2. Grete Johanna Korb
3. Gea Mägi

Kell 11.00
1. Erik Trofimov
2. Laura-Maria Piliste
3. Patrik Tigris Nõgols

Kell 11.30
1. Martha Maria Martein
2. Robert Sika
3. Fred Malbe

Kell 12.00
1. Oskar Ülavere
2. Hugo Mansberg
3. Margus Karu

Kell 12.30
1. Kristelle Krooni
2. Merit Raudvee
3. Anton Vološin

Kell 13.00
1. Richard Johannes Konovalov
2. Adrian Irbe
3. Mirtel Mõistus

KEELPILL
Kell 14.00
1. Saara Mirtel Usin
2. Eva Mai Roone
3. Helena Ulmas

Kell 14.30
1. Robert Pärnaste
2. Maria Treufeldt
3. Rebekka Kollom

Kell 15.00
1. Heleena –Ruu Kerge
2. Säde Luisa Lattikas
3. Anna Novalee Kaustel

Kell 15.30
1. Anielle Sepp
2. Matilda Kivila
3. Sandra Sadam
4. Martina Elisabeth Hein

Kell 16.00
1. Marii Marleen Martein
2. Valeria Zaporožtseva
3. Kirke Jõeste

Kell 16.30
1. Ferdinand Simmer
2. Marie Toimetaja
3. Maari Randväli

Kell 17.00
1. Kirke Heleri Pallas
2. Laura Kleidov
3. Nora Leena Vahtra
4. Rica Marii Kivi

Kell 17.30
1. Saara Maripuu
2. Uku Lintrop
3. Alfred Õun

Kell 18.00
1. Jonas Dominic Kaljund
2. Kadri Kuks
3. Filipp Jalakas

TEISIPÄEV, 12.JUUNI
Kell 10.00
1. Huko Pärtel Usin – löökpillid
2. Aksel Kahar – löökpillid
3. Iris Naan – klaver

Kell 10.30
1. Kaarel Villem Vennola – klaver
2. August Kivil – klaver
3. Dera Koljazina – klaver

Kell 11.00
1. Lisanna Toomik –klaver
2. Elisabeth Vannik – klaver

Kell 11.30
1. Rebeka Palu – harf
2. Aleksandra Segejeva – harf
3. Iris Naan – klaver

ETTEVALMISTUSKLASS

Kell 12.00
1. Romel Kaivoja
2. Nora Koskaru
3. Säde Kalda
4. Valter Schotter

Kell 12.30
1. Andre Kiis
2. Marta Emily Laamann
3. Liisa Vaher
4. Christofer Andre’ Aavik

Kell 13.00
1. Elise Kuldkepp
2. Marta Müürsepp
3. Dominica Zaitseva

Kell 13.30
1. Kätrin Kärsna

PUHKPILL
Kell 14.00
1. Grete Kulvere
2. Tristan Koit
3. Merilin Nurme
4. Xsandra Saal

Kell 14.30
1. Hanna- Liis Ilus
2. Matteo Andrea Bozzoli
3. Karel Põldma
4. Kaisa Mansberg

Kell 15.00
1. Taviita –Doris Maslova
2. Silvia Jallai
3. Anette Marie Toom

Kell 15.30
1. Annika Asperk
2. Tatjana Beljakova

Kell 16.00
1. Artjom Tukov
2. Maribel Alas
3. Raho Roosi
4. Mihkel Kaukver

Kell 16.30
1. Indrek Hänni
2. Anna Gertrud Lupina
3. Ranno Põldma
4. Ruben Püss