anne@nmkool.ee

NÕMME MUUSIKAKOOLI VASTUVÕETUD UUED ÕPILASED

Koosolek-info PÕHIKOOLI ja EELKOOL II vastuvõetud õpilaste vanematele toimub
• KOLMAPÄEVAL, 19.JUUNIL kell 18.00 kooli saalis
( Kellele see on sobilik aeg) või
• ESMASPÄEVAL, 26.augustil kell 18.00 kooli saalis.
( Kellele see on sobilik aeg)
Kooli vastuvõetud õpilastele on vajalik sõlmida ÕPILASKOHA KASUTAMISE LEPING. Lepingut saab sõlmida kooli kantseleis 18. -19.juunil kell 12.00 – 18.00
ja 26 -30. augustil kell 10.00 – 17.00 kooli kantseleis.
Vajalik on lepingut sõlmides teada õppemaksu tasuma hakkava lapsevanema
( lähisugulase) isikukoodi, meiliaadressi, elukoha aadressi ja telefoni numbrit.
Võimalik on saata leping digitaalselt allkirjastatuna meilile:
Lepingu vorm on kooli kodulehel lingil „DOKUMENDID“
Vajalik on ka tuua kooli kantseleisse või saata meilile lapse sünnitunnistuse – või ID kaardi koopia.

Nõmme Muusikakooli vastuvõtukomisjonide otsusega on 2019/2020 õ-a kooli vastu võetud alljärgnevad õpilased:

Klaveri eriala I/1 astmesse

1. Aleksandrova Alissa
2. Antonova Valeria
3. Aule Mete-Mari
4. Erm Jennifer
5. Gavrilina Augustina
6. Haritonov Isabell Sophie
7. Ilves Emma Elise
8. Jaakson Aleksandra
9. Jalakas Filipp
10. Kalamets Berit
11. Kivi Rica Marii
12. Koitmäe Ellen
13. Korberg Vilora
14. Kuddu Gustav
15. Kuldkepp Karl
16. Loginova Anna
17. Mats Marelle
18. Merelaid Rosanna
19. Palm Piia
20. Peterson Samuel
21. Rajandu Miriam
22. Reinup Sandra
23. Sadam Sandra
24. Teesalu Sebastian Troy
25. Teichmann Mia
26. Vesiallik Hanno
27. Viirmaa Mari
28. Voskoboinikova Anissia Charlotte

Klaveri eriala I/2 astmesse

1. Lõhmus Emma Meribel
2. Umanets Eugen

Klaveri eriala II/1 astmesse

1. Semenova Jekaterina
2. Värv Roosi Katarina

Klaveri eriala EELKOOL II

1. Akerman Martin
2. Eesmaa Verner
3. Põldeots Paul

Viiuli eriala I/1 astmesse

1. Bražnik Varvara
2. Kangro Eva Katarina Luisa
3. Kruusement Katrina
4. Niinepuu Greta Marie
5. Paju Jete
6. Reinaru Joanna Elise
7. Umanets Davyd
8. Usin Saara Mirtel
9. Värno Marii –Brith

Viiuli eriala I/2 astmesse

1.Sikk Tui Tuul

Viiuli eriala EELKOOL II

1.Aavik Lenna

Tšello eriala I/1 astmesse

1. Maripuu Saara
2. Müürsepp Marta

Tšello eriala EELKOOL II

1.Jakovlev Albert

Kitarri eriala I/1 astmesse

1. Hunter Naima Janelle
2. Hämarsoo Norman Olaf
3. Kaivoja Romel
4. Koskaru Nora
5. Laamann Marta Emily
6. Mõistus Mirtel
7. Toimetaja Eugen

Kitarri eriala EELKOOL II

1. Kleinert Oliver
2. Saula Sigrit
3. Schotter Valter

Harfi eriala I/1 astmesse

1.Loginova Maria

Flöödi eriala I/1 astmesse

1. Asperk Annika
2. Hein Martina Elisabeth
3. Janno Teele
4. Johannes Lumi Helle
5. Kleidov Laura
6. Pihlak Gethe Marleen
7. Siinmaa Sigrid

Klarneti eriala I/1 astmesse

1. Asperk Helina
2. Fitsak Maksimilian
3. Kildjer Simon
4. Kuurberg Elisabeth

Klarneti eriala EELKOOL II
1.Aleksander Lepasar

Oboe eriala I/1 astmesse

1. Kiveste Krislin
2. Kurbatov Dmitri –Edgar
3. Pirso Nele

Fagoti eriala I/1 astmesse

1.Alas Maribell

Saksofoni eriala I/1 astmesse

1. Tordik Aadu
2. Valter Martti

Trompeti eriala I/1 astmesse

1. Aavik Eke Kaur
2. Korts Robert
3. Krekker Emma Paula
4. Mäeväli Tristan Fabien
5. Mürk Villiam
6. Pärn Kirke –Triin
7. Ruut Trevor

Eufooniumi eriala I/1 astmesse

1. Mäeväli Ronald Oliver
2. Udras Remi Andero

Trombooni eriala I/1 astmesse

1. Danavir Miroslav
2. Pajupuu Daniel Markus
3. Umanets Ruvim

Löökpillide eriala I/1 astmesse

1. Härginen Maru
2. Freimuth Oskar

Akordioni eriala I/1 astmesse

1. Andres Otto-Oliver
2. Kaprei Õnnela
3. Ledda Aemilia Lea
4. Naar Kerman
5. Pukk Mattias
6. Roone Eva Mai
7. Silm Tormi
8. Toots Juhan

Rütmimuusika osakond

1.Kadaja Martin Elvis
2.Mürk Stefan
3.Parvelt Birk
4.Sadam Andreas

Koosolek ETTEVALMISTUSKLASSI vastu võetud õpilaste lastevanematele toimub reedel, 06.septembril kell 18.00 kooli saalis.
Õppetöö ettevalmistusklassis algab 16.septembrist.
Vajalik on sõlmida ÕPILASKOHA KASUTAMISE LEPING. Lepingut saab sõlmida kooli kantseleis 09. -13. septembril kella 10.00-17.00
Võimalik on saata leping digitaalselt allkirjastatuna meilile:
Lepingu vorm on kooli kodulehel lingil „DOKUMENDID“
Vajalik on ka tuua kooli kantseleisse või saata meilile lapse sünnitunnistuse – või ID kaardi koopia.

ETTEVALMISTUSKLASSI VASTU VÕETUD ÕPILASED

1. Gavrilin Robert
2. Gnutenko Adriana
3. Hermann Meribel
4. Hrapko Zahhari
5. Jaansalu Kristella
6. Juur Lenna
7. Kabin Keiti
8. Kasemets Sander
9. Kimmer Kevin Lucas
10. Kongo Lisette Laureen
11. Kärsna Laura Kirke
12. Landson Paul
13. Markin Kristjan Adam
14. Muraškin David
15. Mürk Artur
16. Niinepuu Ann Lisbet
17. Nummert Lisette
18. Piibe Platon
19. Sidorok Pavel
20. Siinmaa Teodor
21. Silm Pilve
22. Šibetski Stefan
23. Zaitseva Dominica
24. Vahi Luisa
25. Õun Alfred
26.Brustia Valentina