anne

Õnnitleme EML konkursi ” Parim noor instrumentalist 2018″ vabariiklikus finaalvoorus väga hästi esinenud Nõmme Muusikakooli õpilasi!

PAULA-RIIN SELIS / tšello/    –    III koht III A vanuserühmas
                       õp. Ruslan Petrov, km Kai Tomingas
KADRI MÜÜRSEPP / tšello/    –    III koht IV B vanuserühmas
                       õp. Kaia Tambi, km Thea Nestor
LINDA LIIS KANNUKENE /viiul/    –   III koht I A vanuserühmas
                       õp. Leena Laas, km Thea Nestor 
LIISI ŠLEIFER /viiul/    –   III koht ja eripreemia musikaalse esituse eest I B vanuserühmas
                       õp. Villem Peäske, km Maarja Peäske
ROBERT PUHTLA /viiul/    –   III koht I B vanuserühmas
                       õp. Leila Eespere, km Riina Joller
JAKOB KIVIL /viiul/    –   III koht II B vanuserühmas
                       õp. Villem Peäske, km Maarja Peäske
MEERI KRASS /viiul/    –   II koht ja eripreemia eesti helilooja teose eest  IV B vanuserühmas
                       õp. Villem Peäske, km Maarja Peäske
CLAUDIA MARIA RUHNO /viiul/    –   III koht IV B vanuserühmas
                       õp. Airi Šleifer, km Thea Nestor
REBEKA VIIVI MARIE REMMEL /viiul/    –  diplom IV B vanuserühmas
                       õp. Leila Eespere, km Riina Joller
KATRIIN MERIBEL KUNGLA /löökpillid/  – I koht I vanuserühmas
                      õp. Aleksandra Kremenetski, km Arvo Ülenõmm
KASPAR TIINAS  /löökpillid/  – II koht I vanuserühmas
                        õp. Aleksandra Kremenetski, km Arvo Ülenõmm
AARON SEPP /löökpillid/  – II koht I vanuserühmas
                        õp. Aleksandra Kremenetski, km Arvo Ülenõmm
MARVIN INNO  /löökpillid/  – I koht II vanuserühmas
                        õp. Karl-Johan Kullerkupp, km Arvo Ülenõmm
MATILDA TOUART /löökpillid/  – III koht II vanuserühmas
                        õp. Aleksandra Kremenetski, km Arvo Ülenõmm
ILJA BOGDANOV /akordion/  – III koht 0 vanuserühmas
                       õp. Alla Sviridova
CARLOTTA ŠKERIN /akordion/  – III koht ja eripreemia kohustusliku pala eest  II vanuserühmas
                        õp. Olivia Kalluste
TAAVI KASS  /akordion/  – III koht IV vanuserühmas
                        õp. Olivia Kalluste
EDVARD VILLEMS  /kitarr/  – II koht I vanuserühmas
                        õp. Ranno Nurmsaar
LINDA HELIN TALVIK  /kitarr/  – Diplom  I vanuserühmas
                         õp. Ranno Nurmsaar