uudis

Õnnitleme EML konkursi ” Parim noor instrumentalist 2018″ vabariiklikus finaalvoorus väga hästi esinenud Nõmme Muusikakooli õpilasi!

PAULA-RIIN SELIS / tšello/    –    III koht III A vanuserühmas
                       õp. Ruslan Petrov, km Kai Tomingas
KADRI MÜÜRSEPP / tšello/    –    III koht IV B vanuserühmas
                       õp. Kaia Tambi, km Thea Nestor
LINDA LIIS KANNUKENE /viiul/    –   III koht I A vanuserühmas
                       õp. Leena Laas, km Thea Nestor 
LIISI ŠLEIFER /viiul/    –   III koht ja eripreemia musikaalse esituse eest I B vanuserühmas
                       õp. Villem Peäske, km Maarja Peäske
ROBERT PUHTLA /viiul/    –   III koht I B vanuserühmas
                       õp. Leila Eespere, km Riina Joller
JAKOB KIVIL /viiul/    –   III koht II B vanuserühmas
                       õp. Villem Peäske, km Maarja Peäske
MEERI KRASS /viiul/    –   II koht ja eripreemia eesti helilooja teose eest  IV B vanuserühmas
                       õp. Villem Peäske, km Maarja Peäske
CLAUDIA MARIA RUHNO /viiul/    –   III koht IV B vanuserühmas
                       õp. Airi Šleifer, km Thea Nestor
REBEKA VIIVI MARIE REMMEL /viiul/    –  diplom IV B vanuserühmas
                       õp. Leila Eespere, km Riina Joller
KATRIIN MERIBEL KUNGLA /löökpillid/  – I koht I vanuserühmas
                      õp. Aleksandra Kremenetski, km Arvo Ülenõmm
KASPAR TIINAS  /löökpillid/  – II koht I vanuserühmas
                        õp. Aleksandra Kremenetski, km Arvo Ülenõmm
AARON SEPP /löökpillid/  – II koht I vanuserühmas
                        õp. Aleksandra Kremenetski, km Arvo Ülenõmm
MARVIN INNO  /löökpillid/  – I koht II vanuserühmas
                        õp. Karl-Johan Kullerkupp, km Arvo Ülenõmm
MATILDA TOUART /löökpillid/  – III koht II vanuserühmas
                        õp. Aleksandra Kremenetski, km Arvo Ülenõmm
ILJA BOGDANOV /akordion/  – III koht 0 vanuserühmas
                       õp. Alla Sviridova
CARLOTTA ŠKERIN /akordion/  – III koht ja eripreemia kohustusliku pala eest  II vanuserühmas
                        õp. Olivia Kalluste
TAAVI KASS  /akordion/  – III koht IV vanuserühmas
                        õp. Olivia Kalluste
EDVARD VILLEMS  /kitarr/  – II koht I vanuserühmas
                        õp. Ranno Nurmsaar
LINDA HELIN TALVIK  /kitarr/  – Diplom  I vanuserühmas
                         õp. Ranno Nurmsaar

 

 

Õnnitleme EML konkursi ” Parim noor instrumentalist 2018″ Tallinna eelvoorus väga hästi esinenud Nõmme Muusikakooli õpilasi!

KITARR
I  vanuserüm
Edvard Villems    –   I koht ( õp. Ranno Nurmsaar)
Linda Helin Talvik    –   IIIkoht ( õp. Ranno Nurmsaar)
Erik Kala     –  Diplom artistliku esinemise eest ( õp. Matteo Laurenzi)

LÖÖKPILLID
I  vanuserüm
Kaspar Tiinas    –   II koht  ( õp. Aleksandra Kremenetski; km. Arvo Ülenõmm)
Aaron Sepp   –   II koht  ( õp. Aleksandra Kremenetski; km. Arvo Ülenõmm)
Katriin Meribel Kungla   –   III koht  ( õp. Aleksandra Kremenetski; km. Arvo Ülenõmm)
Johannes Hirvoja    –   Diplom  ( õp. Csaba Zoltan Marjan; km. Arvo Ülenõmm)
Kaarel Ruus    –  Diplom ( õp. Aleksandra Kremenetski; km. Arvo Ülenõmm)
II  vanuserüm
Marvin Inno    –  II koht  ( õp. Karl-Johan Kullerkupp; km. Arvo Ülenõmm)
Matilda Touart    –  III koht ( õp. Aleksandra Kremenetski; km. Arvo Ülenõmm)

AKORDION

 0 vanuserüm
Ilja Bogdanov    –  
 I koht ( õp. Alla Sviridova)
III  vanuserüm
Carlotta Škerin    –      I koht ( õp. Olivia Kalluste)
IV  vanuserüm
Taavi Kass   –    I koht ( õp. Olivia Kalluste)

TŠELLO
III A vanuserühm
Paula-Riin Selis    –    väga hea esinemine ( õp. Ruslan Petrov; km. Kai Tomingas)
IV B vanuserühm
Kadri Müürsepp    –    III koht  ( õp. Kaia Tambi; km Thea Nestor)

VIIUL
I B vanuserüm
Robert Puhtla    –    I koht ( õp. Leila Eespere; km. Riina Joller)
Liisi Šleifer        –     Diplom ( õp. Villem Peäske, km. Maarja Peäske)
I A vanuserüm
Linda Liis Kannukene    –   väga hea esinemine ( õp. Leena Laas; km. Thea Nestor)
II B vanuserüm
Jakob Kivil    –     I koht ( õp. Villem Peäske, km. Maarja Peäske)
Eva -Maria Tammik    –    Diplom (õp.Airi Šleifer; km. Thea Nestor)
III B vanuserüm
Emma Johanna Kopli    –     väga hea esinemine (õp.Airi Šleifer; km. Thea Nestor)
IV B vanuserüm
Meeri Krass    –     koht I ko( õp. Villem Peäske, km. Maarja Peäske)
Claudia Maria Ruhno    –    II koht  (õp.Airi Šleifer; km. Thea Nestor)
Rebeka Viivi Marie Remmel    –     Diplom ( õp. Leila Eespere; km. Riina Joller)

VIOOLA
IV B vanuserüm
Lidianna Gerassimova    –     hea esinemine ( õp.Juhan Palm-Peipman; km. Thea Nestor)

 

“LUSTLIK KLAVER 2017” Soovime õnne!

18.novenbril toimus Lasnamäe Muusikakoolis RAHVUSVAHELINE NOORTE HELILOOJATE JA KLAVERIÕPILASTE KONKURSS “LUSTLIK KLAVER 2017”
Nõmme Muusikakoolist saavutasid kuni 8-aastaste vanuserühmas
 II koha ART RUBEN KALJUND ( õp. Anneli Tohver)  ja 
 III koha AGATA KELFMANN ( õp. Naily Saripova)