uudis

Õnnitleme EML konkursi “Parim noor instrumentalist 2020” piirkondlikus eelvoorus 17.02.2020 väga hästi esinenud kitarriõpilasi.

                                 I vanuserühm
LINDA TALVIK  – II koht  õp.Ranno Nurmsaar
                               II vanuserühm
ASTRID LAIDAM  – II koht  õp.Ranno Nurmsaar
TOOMAS ARON VALTIN   – Diplom õp. Matteo Laurenzi
                               III vanuserühm
ARTUR AADMA  – III koht  õp.Martin Kööbi
JONATAN ILUS  – III koht  õp.Martin Kööbi
KAAREL KELDO  – III  koht  õp.Ranno Nurmsaar

Õnnitleme EML konkursi “Parim noor instrumentalist 2020” piirkondlikus eelvoorus 17.02.2020 väga hästi esinenud löökpillimängijaid.

                                 II vanuserühm
MIIKAEL METSALA  – III koht õp.Maarja Nuut, km Arvo Ülenõmm
                                III vanuserühm
MATILDA TOUART  – II koht õp.Maarja Nuut, km Arvo Ülenõmm
JÜRGEN VALGEMÄE  – III koht  õp. Karl-Johan Kullerkupp, km Arvo Ülenõmm

Õnnitleme 28.11-01.12.2019 noorte pianistide konkursil “Eesti kõla VIII” väga hästi esinenud Nõmme Muusikakooli õpilasi

II B vanuserühm
AGATA KELFMAN – III koht
õpetaja NAILY SARIPOVA
ART RUBEN KALJUND – diplom
õpetaja ANNELI TOHVER
IIRIS KIVI – väga tubli esinemine
õpetaja NAILY SARIPOVA

III B vanuserühm
SOFIA GRITSENKO – III koht ja eripreemia klassikalise suurvormi parima esituse eest
õpetaja NAILY SARIPOVA
SANDER TILK – diplom
õpetaja EVE PUNG

V B vanuserühm
ANNA-MARIA RANDVÄLI – II KOHT
õpetaja HELVE KUUSKMANN

Õnnitleme EML konkursi “Parim noor instrumentalist 2019” vabariiklkus lõppvoorus väga hästi esinenud õpilasi! Palju õnne õpetajatele ja kontsertmeistritele!

                                FLÖÖT
                          I vanuserühm
Jelizaveta Sidorok   –
  III koht; õp.Marika Olesk, km Yvetta Uustalu
Claudia Bubert    –  III koht; õp.Marika Olesk, km Yvetta Uustalu
Margarita Meister   –  DIPLOM  õp.Kai Kiik, km Yvetta Uustalu
                         II vanuserühm
Karoliina Hirmat    –  DIPLOM;õp.Marika Olesk, km Yvetta Uustalu
                        III vanuserühm
Kertu Ketlin Lepmets   – III koht;õp.Siiri Pechter, km Yvetta Uustalu
Merit Rekor   – DIPLOM; õp.Tiina Hunt, km Thea Nestor
                             KLARNET
                          0 vanuserühm
Oliver Ots   – DIPLOM; õp.Indrek Kalbus, km Riina Joller
                           I vanuserühm
Josef Kurbatov   – III koht; õp.Indrek Kalbus, km Riina Joller
                           II vanuserühm
Samuel Viilma – DIPLOM; õp.Indrek Kalbus, km Riina Joller
                               OBOE
                            II vanuserühm
Aron Robert Lapp  – DIPLOM; õp. Tulike Loorits, km Katrin Peitre
                            III vanuserühm
Siim Tiivel  – II koht; õp. Tulike Loorits, km Katrin Peitre
                           IV vanuserühm
Triin Uuring – DIPLOM; õp. Tulike Loorits, km Katrin Peitre
                             FAGOTT
                          I vanuserühm
Grete Kulvere  – III koht; õp. Tarmo Velmet, km Airi Uukado
                         III vanuserühm
Patrick Mauer  – I  koht; õp. Tarmo Velmet, km Airi Uukado
                            SAKSOFON
                          0 vanuserühm
Kretlin Kiveste – DIPLOM; õp. Jandra Puusepp, km Terje Palli
                          I vanuserühm
Markus Johannes Sepp – DIPLOM; õp. Jandra Puusepp, km Terje Palli
                          II vanuserühm
Hans Albert William Portsmuth  – III koht; õp. Jandra Puusepp, km Terje Palli
                          IV vanuserühm
Monika Annijerv – DIPLOM; õp. Jandra Puusepp, km Terje Palli
                          TROMPET
                         I vanuserühm
Samuel Peäske – III koht; õp.Aigar Kostabi, km Yvetta Uustalu
                        II vanuserühm
Siim Kaasik – II koht; õp.Aigar Kostabi, km Yvetta Uustalu
Timo Tingas – DIPLOM; õp.Aigar Kostabi, km Terje Palli
Aleksandr Markin –  DIPLOM; õp. Mart Kivi, km Arvo Ülenõmm
Margaret Pärli – DIPLOM; õp.Aigar Kostabi, km Terje Palli
                          III vanuserühm
Sass Kristofer Kase – II koht; õp.Aigar Kostabi, km Yvetta Uustalu
Andreas Harik –  DIPLOM; õp. Mart Kivi, km Arvo Ülenõmm
                         IV vanuserühm
Jan Erik Pirts – III koht;õp.Aigar Kostabi, km Terje Palli
                           ALTSARV
                        
Liisbet Kase – II koht; õp.Aigar Kostabi,km Terje Palli
                           II vanuserühm
Säde Helis Pärn – I koht; õp.Aigar Kostabi, km Yvetta Uustalu
                           TUUBA
                          II vanuserühm
Rasmus Nurme – II koht; õp.Aigar Kostabi,km Terje Palli
                          IV vanuserühm
Toomas Oskar Kahur  – I koht ja eripreemia; õp.Aigar Kostabi, km Yvetta Uustalu
                          TROMBOON
                          II vanuserühm
Markus Antson – III koht; õp.Toomas Paiste, km Arvo Ülenõmm
                         EUFOONIUM
                          I vanuserühm
Kaarel Kaukver – I koht; õp.Toomas Paiste, km Arvo Ülenõmm
Mihkel Kaukver – III koht; õp.Toomas Paiste, km Arvo Ülenõmm
                         II vanuserühm
Timofei Markin – I koht; õp.Mart Kivi, km Arvo Ülenõmm
Martin Banatovski – II  koht; õp.Mart Kivi, km Arvo Ülenõmm
                             KLAVER
                         I vanuserühm
Agata Kelfmann  – II koht; õp Naily Saripova
Kendra Naar
– III  koht; õp.Maia Takker
                          II vanuserühm
Aleksandra Solodko – II koht; õp Naily Saripova
Robert Tallo – DIPLOM kohustusliku pala eest; õp.Eero Läte
                          III vanuserühm
Sander Tilk – III koht; õp.Eve Pung
Anna Arsenjeva – III koht; õp.Vladimira Ljutova
Jenna Antsu – III koht; õp.Helve Kuuskmann
Sofia Gritsenko – DIPLOM; õp Naily Saripova