2017/2018 õppeaastaks Nõmme Muusikakooli vastu võetud õpilased

Vastuvõtukatsete tulemusena on alates 1.septembrist 2017a. Nõmme Muusikakooli vastu võetud alljärgnevad õpilased:
Koosolek põhikooli ja Eelkool II vastu võetud õpilaste vanematele toimub esmaspäeval, 12.juunil kell 18.00 kooli saalis.
Vajalik on sõlmida ÕPILASKOHA KASUTAMISE LEPING. Lepingut saab sõlmida kooli kantseleis 12.juunil kell 14.00-20.00 ; 13,14 juunil kell 12.00-17.00; või 28.08-31.08.2017
kella 10.00-17.00
Võimalik on saata leping digitaalselt allkirjastatuna meilile:
Lepingu vorm on kooli kodulehel lingil „DOKUMENDID“
Vajalik on ka tuua kooli kantseleisse või saata meilile lapse sünnitunnistuse – või ID kaardi koopia.

PÕHIKOOL

KLAVER 1/1 aste

1. Alas Laura
2. Ingermann Lisandra
3. Jõgi Helena Pärl
4. Kaasik Marie
5. Kaljuvee Hannagret
6. Kelfmann Agata
7. Kivimägi Saara Li
8. Koskaru Laura
9. Kutsar Marisa
10. Lõhmus Laura Liisa
11. Mazurtšak Isabella-Kamilla
12. Mikk Elis
13. Miossenko Vladimir
14. Naar Kendra
15. Saar Marika
16. Shchiry Roman
17. Siniroht Melaine
18. Zaljubovski Rene
19. Todurova Ida Maria
20. Treibold Natali Marii
21. Trumsi Trisse Annabel
22. Truumets Tauri Henrik
23. Velmet Villem

KLAVER 1/2 aste

1. Helila Anette
2. Karavaieva Polina
3. Remme Adam Aleksander

KLAVER V klass

1.Plagemann Elenor Traute

EELKOOL II (klaver)

1. Allik Holger
2. Ignattšik Elina
3. Konksi Agaate
4. Kunnus Helene
5. Škarlakova Karolina
6. Uudam Iti

VIIUL I/1 aste

1. Alas Kärt
2. Bokals Marie Lee
3. Kangur Marii Eliisa
4. Kirsi Greta
5. Kongo Henri Johan
6. Maksimovski Orm Kaspar
7. Männisalu Elisabet
8. Pärt Daniel
9. Suup Liisa
10. Šleifer Hanna
11. Tammiku Laura- Lii
12. Tutsu Ninell
13. Usin Hanna-Grete

VIIUL I/2 aste

1. Pärnpuu Johanna

TŠELLO I/1 aste

1. Artamonenkova Roberta Kristiina
2. Krull Marta
3. Proškin Aleksander
4. Valgeväli Heli

EELKOOL II (tsello)
1. Karniol Katarina Maria

HARF I/1 aste
1.Sinani Tamilla

KITARR I/1 aste

1.Laidam Astrid
2.Lecercle Anna Simona
3.Peri Kaisa
4.Pihelo Jass Erik
5.Pärt Matteus
6.Tomingas Uku Tormis
7.Tsistoedova Anastasia
8.Õun Aleksander

KANDIDAADID
1.Korb Grete Johanna
2.Piiber Rain

FLÖÖT I/1 aste
1. Gnutenko Alina
2. Lepasar Allan
3. Meister Maria
4. Meltsas Maiken
5. Meos Anna –Marleen
6. Märk Risto
7. Mürk Marta Liisa
8. Piho Stella Maria
9. Vahi Kaisa
10. Voogla Eliise
11.Elling Tuule

EELKOOL II (oboe)
1.Kääramees Pärtel

SAKSOFON I/1 aste
1. Kiveste Kretlin
2. Kärg Janell
3. Sepp Markus Johannes
4. Verjajev Aleksandr

SAKSOFON V klass
1.Lipping Kaarel

TROMPET I/1 aste
1.Peäske Samuel

METSASARV I/1 aste
1.Kivi Siim

BARITON I/1 aste
1. Kaukver Kaarel

TUUBA I/1 aste
1.Aasa Ragnar

AKORDION I/1 aste

1. Kalmus Jarkko Kaspar
2. Lippus Hubert
3. Martinson Aleksander
4. Väärtnõu Hondar Dagfinn

LÖÖKPILLID I/1 aste
1. Hirvoja Johannes
2. Orusalu Pärtel
3. Ott Aureene
4. Sepp Aaron
5. Sibul Joann

Koosolek ETTEVALMISTUSKLPASSI vastu võetud õpilaste lastevanematele toimub neljapäeval, 07.septembril
kell 18.00 kooli saalis.
Õppetöö ettevalmistusklassis algab 15.septembrist.
Vajalik on sõlmida ÕPILASKOHA KASUTAMISE LEPING. Lepingut saab sõlmida kooli kantseleis 08. -14. septembril kella 10.00-17.00
Võimalik on saata leping digitaalselt allkirjastatuna meilile:
Lepingu vorm on kooli kodulehel lingil „DOKUMENDID“
Vajalik on ka tuua kooli kantseleisse või saata meilile lapse sünnitunnistuse – või ID kaardi koopia.

ETTEVALMISTUSKLASS

1. Aavik Christofer Andre
2. Adson Marie
3. Alender Inge Liise
4. Danilson Simon
5. Dombrovskaja Evelina
6. Heeney Maarja Hannah
7. Hrapko Samuil
8. Härmat Olle
9. Kahar Aksel
10. Kaljund Jonas Dominic
11. Karu Margus
12. Kaukver Mihkel
13. Kivila Matilda
14. Kleidov Laura
15. Klotško Sofija
16. Kreek Saara –Madlen
17. Krooni Kristelle
18. Kublinskaja Olesja
19. Kulvere Grete
20. Lang Joonas
21. Laurimäe Loore
22. Liiver Alice
23. Lupina Anni Gertrud
24. Mailend Nils
25. Mansberg Kaisa
26. Mägi Gea
27. Nossenko Elina
28. Pajupuu Ernst Heman
29. Palu Rebeka
30. Pihelgas Riin
31. Poll Robert
32. Popova Eva
33. Prii Gregor
34. Pärnaste Robert
35. Rätsepp Elisabeth
36. Skrõpnik Helen
37. Tomingas Tobias
38. Toom Anette Marie
39. Tüür Joonas
40. Velgre Kärt
41. Väärtnõu Robin Thor