Päeva sündmused: 5. aprill 2017

Õnnitleme konkursil ” Parim noor instrumentalist 2017″ Tallinna eelvoorus edukalt esinenud vaskpuhkpillimängijaid

TRISTAN RUUT/ Trompet –  I koht   õp. Aigar Kostabi, km Terje Palli
SASS-KRISTOFER KASE /Trompet –I koht  õp. Aigar Kostabi, km Terje Palli
TIMO TINGAS /Trompet -I koht  õp. Aigar Kostabi, km Terje Palli
ANDREAS TINGAS/  Metsasrv  – I koht  õp. Vigo Uusmäe, km Arvo Ülenõmm
MARKUS ANTSON / Tromboon – I koht  õp. Toomas Paiste, km Arvo Ülenõmm
LIISBET KASE / Alt  – I koht  õp. Aigar Kostabi, km Terje Palli
SÄDE HELIS PÄRN /Alt – I koht  õp. Aigar Kostabi, km Yvetta Uustalu
TIMOFEI MARKIN /  Eufoonium – I koht  õp. Toomas Paiste, km Arvo Ülenõmm
KARL ABRO/ Eufoonium- I koht  õp. Aigar Kostabi, km Yvetta Uustalu
RASMUS NURME/Tuuba  – I koht   õp. Aigar Kostabi, km Yvetta Uustalu
KRISTJAN ERIK KALLING /Trompet – II koht   õp. Aigar Kostabi, km Terje Palli
MARTIN LUISK/Trompet – II koht  õp. Aigar Kostabi, km Terje Palli
PRIITEN LEEMET /Trompet – II koht  õp. Aigar Kostabi, km Yvetta Uustalu
JAN ERIK PIRTS/Trompet – II koht  õp. Aigar Kostabi, km Terje Palli
STEN MARCUS NELSON/Tromboon –II koht  õp. Toomas Paiste, km Arvo Ülenõmm
ELISABETH LUISK/Alt – II koht  õp. Aigar Kostabi, km Yvetta Uustalu
MARTIN BANATOVSKI/ Eufoonium- II koht  õp. Mart Kivi, km Arvo Ülenõmm
EKKE KIVISTIK/ Metsasrv  –III koht  õp. Vigo Uusmäe, km Arvo Ülenõmm
TOOMAS OSKAR KAHUR/Tuuba – III koht  õp. Aigar Kostabi, km Terje Palli
JOHANN HENDRIK SALUPERE/Tuuba – Diplom   õp. Toomas Paiste, km Arvo Ülenõmm

Õnnitleme konkursil ” Parim noor instrumentalist 2017″ Tallinna eelvoorus edukalt esinenud klarneti-, oboe- ja fagotimängijaid

ANNI HINRIKUS /Klarnet  – I koht õp.Vahur Vurm
JOSEF KURBATOV /Klarnet   – III koht õp. Indrek Kalbus
ISABELLA SIIL / Klarnet  – III koht  õp. Indrek Kalbus
ALEX AJANGU / Klarnet – III koht  õp. Indrek Kalbus

ARON ROBERT LAPP / oboe – I koht õp.Tulike Loorits
KIRKE PERTEL/oboe  – I koht õp.Tulike Loorits
ANDRES GUSTAVSON /oboe I koht õp.Tulike Loorits
LOTTE SAAR /oboe II koht õp.Tulike Loorits

PATRICK  MAUER / fagott –  I koht õp. Tarmo Velmet
ANNA SOFIE AASLAID/ fagott  –II koht õp. Tarmo Velmet

 

Õnnitleme konkursil “Parim noor instrumentalist 2017” Tallinna eelvoorus edukalt esinenud klaveriõpilasi!

MIRTEL LEHTO  – I koht  õp. Riine Pajusaar
ANNA ARSENJEVA  – II  koht  õp. Vladimira Ljutova
SONJA GRITŠENKOII koht õp. Natalja Kornfeld
ALEKSANDRA SOLODKO  –  III  koht õp. Naily Saripova
ANNA- MARIA RANDVÄLIIII koht õp. Helve Kuuskmann
ANNE LENSENDiplom  õp. Anneli Tohver
ANASTASSIJA LOMAKINADiplom õp.Vladimira Ljutova
ENELIS OJAVEEDiplom õp. Riine Pajusaar
STELLA LIIVIKDiplom  õp. Helve Kuuskmann
ANNA ELIISA RAUDSEPP Diplom  õp. Riine Pajusaar
ARTUR TANIDiplom  õp. Eve Pung
MIIA MARGARET UNTERA Diplom õp. Helve Kuuskmann